תרכיז לימון

מהם היתרונות של תרכיז לימון?
תרכיז לימון מסייע בהשלמת הכמות היומית המומלצת של כמה ויטמינים חשובים. קראו איזה


מיץ לימון אמנם מרענן ביום קיץ חם, אך אינו יכולה להיות מסווגת כמשקה מזין, בעיקר משום שהוא מכיל כמויות גדולות של סוכר. תרכיז לימון, לעומת זאת, מספק מינונים קטנים של חומרים מזינים וחשובים בתפריט היומי. כך, גם אם לא מדובר בכמויות מרשימות, יש בו די על מנת להתמודד מול מיץ לימון על כמויות הסוכר שהוא מכיל. כוס לימונדה מתרכיז לימון היא חלק מקובל בתפריט דיאטה בריא ומאוזן. במקביל, חשוב להקפיד על שתיית מים, תה לא ממותק או משקאות אחרים נטולי סוכר.

בתרכיז לימון אפשר למצוא ויטמין C במינונים נמוכים. מנה של תרכיז לימון, ממנה ניתן להכין כוס לימונדה אחת, מכילה כ-4.8 מיליגרם של ויטמין C. כמות זו מהווה שישה אחוזים מתוך הכמות היומית המומלצת לצריכה לנשים: 75 מיליגרם של ויטמין C. מנה כזו מכילה גם חמישה אחוזים מתוך תשעים מיליגרם של ויטמין C המהווים את הצריכה היומית המומלצת לגברים. ויטמין C מסייע לריפוי פצעים ולחיזוק עצמות, שיניים וסחוסים. הוויטמין מספק הגנה מפני נזק הנגרם על ידי רדיקלים חופשיים, ויכול להפחית את הסיכון למחלות לב, דלקת פרקים וסרטן.

תרכיז לימון מספק גם כמויות קטנות של ויטמיני B, כולל ויטמין B6 וחומצה פולית. ויטמיני B מסייעים לגוף לייצר אנרגיה ומזרז את תהליכי המטבוליזם. חומצה פולית, למשל, מסייעת לגוף בחילוף חומצות אמינו מסוימות. ויטמיני B מסייעים לגוף בייצור תאי דם אדומים בריאים.​

התקשרו ל:053-9386058 למידע נוסף.

 אם הגעת לפה אולי יעניין אותך קטלוג המוצרים שלנו >>

053-9386058