תרכיז לימונדה

היום כולם כבר יודעים

מלימונים ניתן להכין לימונדה, אך מה בדבר היתרונות שבמשקה ובעיקר, מה בדבר היתרונות שבתרכיז לימונדה

 

בתקופה האחרונה כולם מדברים על שינוי והפיכה של מצבים לא פשוטים לכאלה שמניבים יתרונות ואפשרויות חדשות. המשפט המפורסם המלווה את השינוי והמהפך הוא: להכין מהלימונים לימונדה. אך מה בדבר היתרונות של המשקה שהפך לביטוי מטפורי שגור ומעבר לכך, מה בדבר היתרונות שבתרכיז לימונדה.

 

רבים לא מודעים ליתרונות בריאותיים מוכחים שמציעים לנו לימונים כמו גם תרכיז לימונדה. הלימונים עשירים בוויטמין C, בסיבים תזונתיים, ובתרכובות צמחיות מועילות שונות. חומרים מזינים אלה אחראים לכמה יתרונות בריאותיים.

 

למעשה, לימונים מסייעים לתמוך בבריאות הלב ומערכת העיכול ומצוינים לשמירה על המשקל. כך, למשל, לימון אחד מספק כ-31 מיליגרם של ויטמין C המהווה 51 אחוז מהצריכה היומית המומלצת על ידי ארגון הבריאות העולמי.

 

מחקרים מראים, כי אכילת פירות וירקות עשירים בוויטמין C מפחיתה את הסיכון לחלות במחלות לב ולשבץ מוחי. עם זאת, לא רק ויטמין C נחשב טוב ללב. התרכובות המרכיבות את הלימונים כמו גם את תרכיז הלימונדה, יכולות לצמצם משמעותית את גורמי הסיכון למחלות לב. ממחקר שנערך בנושא עלה, כי אכילת 24 גרם תמצית סיבי הדר מדי יום במשך חודש מפחיתה את רמות הכולסטרול בדם. כמו כן, נמצא כי תרכובות צמחיות שנמצאו בלימונים,הספרידין ודיוסמין, מורידות כולסטרול.

 

יתרון נוסף של תרכיז לימונדה, בא לידי ביטוי כמסייע לירידה במשקל, ויש כמה תיאוריות לגבי הסיבה לכך. תיאוריה אחת נפוצה קשורה בעובדה שסיבי הפקטין המסיסים מתרחבים במערכת העיכול, ועוזרים לתחושת שובע לאורך זמן.

 

עם זאת, לא רבים אוכלים לימונים שלמים ומשום שתרכיז לימונדה אינו מכיל פקטין, לא יעודדו את התחושה באותה צורה.

התקשרו ל:053-9386058 למידע נוסף.

053-9386058