החברה המובילה להכנת מיצים סחוטים, משקאות טבעייים ותרכיזים.

המותג "סחוטים" הוא שם דבר בתחום המשקאות הטבעיים הסחוטים בארץ. החברה עובדת מהמפעל בקרית מלאכי ומספקת מוצריה ללקוחות כגון: מסעדות ובתי קפה, גני אירועים, קייטרינג, בתי מלון ושירותי הסעדה אחרים ועוד ועוד.

 לצפייה בגלריית המשקאות לחצו כאן!

המפעל מודרני, גדול ומקצועי. הוא מאפשר להגדיל את כושר הייצור של המשקאות הסחוטים והתרכיזים הטבעיים ולשמור על איכות ורעננות המוצר.

 

המפעל בעל רישיון יצרן וכשרות בהשגחת בד"ץ חתם סופר.

 

החברה משווקת מוצריה מדן ועד אילת.

 

הבריאות במשקאות טבעיים.

 

מאז ועד היום משקאות טבעיים תמיד נחשבו לתוספי מזון בעלי ויטמינים חיוניים לגוף, בין אם מדובר על משקה תפוזים סחוט טבעי, לבין משקה לימון.

אחת הדרכים המועילות בשתיית משקאות טבעיים שהם תורמות בניקוי רעלים, משפרים את המערכת החיסונית, מוסיפים ויטמינים חיוניים לגוף וכן הלאה.

 

אנו בחברת סחוטים טבעי נטו מציעים מבחר רחב של משקאות סחוטים וטבעיים שיצננו לכם את היום ויוסיפו לכם ויטמינים בריאים ומזינים.

אצלנו תוכלו ליהנות מטעם של משקה סחוט טבעי נטו, מיץ לימון,

לימונדה טבעית, מיץ אשכוליות ומשקה תפוזים סחוט טבעי. 

 

מיצים טבעיים

בעקבות ביקוש רב ללימונדה מיוחדת שאנו מייצרים יצרנו מוצר חדש לשוק הקמעונאי ורשתות השיווק, תרכיז באריזה של 1.2 ק"ג להכנת 5 ליטר משקה לימונדה. אצלנו תוכלו להזמין לימונדה למסעדות, מיצים למסעדות ותרכיזים לכל מסעדה ולכל מטרה. 

רק אצלנו בסחוטים טבעי נטו! 

תרכיז לימון

סחוטים טבעי נטו - שיווק מיצים סחוטים, מיץ לימון ​

החשיבות של מיץ סחוט טרי 

 

ישראל התברכה בפירות וירקות רבים מחלקם אפשר לסחוט מיץ. לרוב המקרים סחיטת מיץ נעשית  מפרי הדר כמו תפוזים, אשכוליות ועוד. נכון שזה נהיה טרנד – אבל אם נסתכל לעומק, נבין שיש הרבה מאד היגיון בטרנד הזה. למה לשתות מיץ טרי? להמשך קריאה...

 

מאמר נוסף - הטבעיות בסעודות.

 

מגוון של מסעדות ובתי קפה ניתן לראות היום בכול רחבי הארץ.
קיימת מודעות אצל כול הסועדים לגביי סוגי המיצים.
הביקוש למיצים סחוטים הולך וגדל בגלל יתרונותיהם של הויטימינים ומה שהויטמינים נותנים  להמשך קריאה...

 

 לפרטים חייגו: 053-9386058​

053-9386058