חשוב לשתות מיצים סחוטים

מדוע חשוב לשתות מיצים סחוטים

כיום בעידן בו מזון מתועש מצוי בארוחה היומית של רוב המשפחות, טוב לעצור וגם לצרוך מזון ושתייה יותר בריאים, ואיזו דרך יותר נהדרת מאפשר לשתות מיצים סחוטים? מיצים שהם קודם כל מאוד טעימים ומציעים אינספור שילובים מרעננים, ובנוסף גם מכילים לא מעט ויטמינים, מינרלים ושלל אנזימים טבעיים. על כן התשובה לשאלה "מדוע חשוב לשתות מיצים סחוטים"? היא די ברורה- עבור הבריאות שלכם!


תמיכה חשובה


עבור מי שאינו מכיר בכך, מיץ סחוט מכיל מגוון מרכיבים חיוניים עבור הליכים הכרחיים של הגוף, הליכם כגון ספיגה ומטבוליזם תקניים. בנוסף מיצים סחוטים גם מאוד חיוניים עבור הפעילות של מערכת החיסון. כל אלו ביחד עוזרים לא מעט לגוף להתמודד מול מגוון מחלות, ועל כן ע"י אמצעי מאוד פשוט ואף טעים ניתן לשמור על הילדים יותר בריאים. כמו כן מיצים סחוטים שומרים על מערכת גוף תקינה, כך למשל מי שמתמיד לשתות מיצים סחוטים גם זוכה להיות יותר רגוע, זוכה בציפורניים יותר חזקות, שיער יותר בריא ואפילו בעור פנים יותר קורן. 


כמות נכונה


אם כן כמה מוטב לשתות בכול יום? ובכן כמו בכול דבר, גם במקרה זה אין להגזים, אלא יש לשתות בין כוס אחת לשתיים ביום. באופן שכזה ניתן להבטיח תחושת חיוניות מלאת אנרגיה, מרץ וכוח- כאמור מערכת גוף תקינה ובריאה! מכאן שמאוד מומלץ לשתות כוס מיץ לימון סחוט בתקופת החורף, תקופה בה אנשים נוטים להיות יותר מקוררים וחולים, אך גם בקיץ שתיית מיץ סחוט מאוד מומלצת, כאשר כל תקופה זו יודעת להציע את השילובים שלה לפי פירות העונה.


דוגמאות

 

מבקשים לקבל דוגמה לשילובים ויתרונות בריאותיים? ובכם מיץ ירוק שמורכב מנבטים, קישוא וסלק אידאלי עבור הרזיה, הפחתת סוכרים ועבור טיפול באבנים בכליות. מיץ אדום שבין היתר מכיל סלק וגזר עשוי להיות עשיר במגוון ויטמינים חיוניים ובבטא קרוטן, כך שהוא אידאלי עבור ריפוי דלקות ותומך בתפקוד הרירית. מכאן בפעם הבאה שהילדים שואלים אתכם מדוע חשוב לשתות מיצים סחוטים? תענו להם כי כיף וחשוב להיות בריאים ע"י שתייה של מיצים סחוטים וטעימים!​

 אם הגעת לפה אולי יעניין אותך לקרוא גם<<< לימונדה טבעית

​לפרטים נוספים הכנסו לעמוד צור קשר.

053-9386058