החשיבות של מיץ סחוט טרי​

ישראל התברכה בפירות וירקות רבים מחלקם אפשר לסחוט מיץ. לרוב המקרים סחיטת מיץ נעשית מפרי הדר כמו תפוזים, אשכוליות ועוד. נכון שזה נהיה טרנד – אבל אם נסתכל לעומק, נבין שיש הרבה מאד היגיון בטרנד הזה. למה לשתות מיץ טרי? 

 

למה לשתות מיץ סחוט טרי? 

 

• החשיבות של מיץ סחוט טרי הוא בעיקר בויטמין סי. המצוי בפירות ההדר. בנוסף החשיבות של מיץ סחוט טרי הוא לצורך יצירת חלבון שמאפשר את יצירת הרקמות והעצבות החזקות.

• בנוסף, החשיבות של מיץ סחוט  טרי היא שבשתיים כוס עד שתי כוסות מיץ סחוט ביום מקבל הגוף כח, מרץ, והמיץ גם תורם לבריאות הגוף.

• החשיבות של מיץ סחוט טרי לעומת מיץ שקונים בסופר היא עצומה. הבקבוקים המשווקים ברשתות ובקיוסקים בנוסף למיץ בכמות קטנה מעורבבים במים, בהרבה סוכר, בצבע מאכל ובחומרים משמרים. אף כי בחניות המזון ניתן לרכוש מיץ סחוט טרי רבים מעדיפים לקנות את בקבוקי המיץ בגלל אורך המדף שלהם ובגלל עלותם הזול יותר לעומת המיץ הטרי.

• מיץ סחוט טרי מכיל בתוכו גם סיבים תזונתיים והם גורמים למי ששותה את המיץ להרגשת מרקם הגורם לשובע. מה שאין בבקבוקי המיץ הרגיל.

 

למוצרים שלנו לחצו כאן!

 

מה אומרת הרפואה? 

 

מומלץ על ידי רופאים ודיאטניות לשתות בכל יום מיץ סחוט טרי, בעיקר מפרי הדר, במיוחד לנשים הרות ולמעשנים זאת מאחר והם זקוקים לתוספת של ויטמין סי. בנוסף למה שהגוף מקבל מהמזון אותו הם אוכלים. מעשנים זקוקים לתוספת של 40% לעומת הלא מעשנים. יעילותו של מיץ סחוט טרי הוא רק אם שותים אותו בסמוך לסחיטה בניגוד לשתיית מיץ מתועש מבקבוק שאותו אפשר לשתות עד לתאריך התפוקה שלו כפי שרשום על גבי הבקבוק. אפשר לשתות כוס ולסגור אותו, להשאירו במקרר, ולהמשיך לשתות בפעם אחרת. 

 

לדוגמה, החשיבות של מיץ סחוט טרי מפרי הרימון היא בכך ששתייה  יום יומית של כוס אחת לפחות יכולה להפחית את הפעילות הדלקתית במערכת העיקול. הרימון יעיל גם למי שרמת הברזל בדמו נמוכה מהנורמה. בנוסף למיץ מהדרים יש גם מיצים טבעיים מגזר, לימון ועוד. לכל אחד היתרונות שלו וכל אחד יכול לבחור לעצמו את המיץ הסחוט טרי המתאים לו והאהוב עליו יותר.  שפע הפירות והירקות מאפשר לכל אחד לעשות כרצונו.

אם הגעת לפה אולי יעניין אותך לקרוא גם<<< מדוע

חשוב לשתות מיצים סחוטים

מיץ סחוט טרי

053-9386058