מיץ תפוזים סחוט

היתרונות במיץ תפוזים סחוט 

לקראת בו הנחליאלי והופעת החצב, לקראת האוויר שמתחיל להתקרר ושעות השמש שמתחילות להתקצר, ראוי להכיר בכוכב הרשמי של החורף- בתפוז. לתפוז בעל הקליפה הכתומה והרעננה יש לא מעט יתרונות בריאותיים, ועל כן אין אמא שלא מבקשת מילדיה לאכול תפוז, או לכל הפחות לשתות מיץ תפוזים. ובכן מלבד הידיעה הכללית שיש לא מעט יתרונות במיץ תפוזים סחוט, גם חשוב להכיר במגוון היתרונות, ופה נעצור ונדון בכל אחת מהסיבות שמובילות דורות של אימהות לחייך מאושר כאשר הילד שותה עוד כוס של מיץ תפוזים.

 

לשתות ולהשמין מנחת

 

ראשית נציין שלצד העובדה שמיץ טבעי שמיץ תפוזים מאוד בריא, הוא גם מאוד טעים, ועל כן מלאכת השכנוע כלל אינה קשה, ולעיתים הקושי הנו הפוך, כלומר הילדים דורשים וההורים הם אלו שצרכים להתאמץ לספק את רצון הילדים. ובכן כאן נעצור ונציין מה עומד מאחורי כלל היתרונות במיץ תפוזים סחוט: ובכן מיץ תפוזים עשוי למנוע סרטן כיוון שהם עשירים בLimonoids , מיץ תפוזים עשוי למנוע אבנים בכליות, מיץ תפוזים יכול לסייע לשמור על כולסטרול נמוך בזכות הסיבים שבמיץ, מיץ תפוזים עוזר במלחמה נגד זיהומים ממקור וויראלי, מיץ תפוזים תורם את שלו כאשר סובלים מעצירות, מיץ תפוזים עוזר לשמור על עיניים בריאות כיוון שהוא מכיל וויטמין A, מיץ תפוזים מסייע לשמור על לחץ דם יציב, מיץ תפוזים נוגד חמצון ועל כן מונע כתמי הזדקנות, מיץ תפוזים מסייע בנטרול חומציות בגוף וכדומה.

 

למוצרים שלנו לחצו כאן 

 

מינימום סוכר

 

לאור כל זאת ניתן לראות מדוע כה הרבה אנשים בוחרים לשתות מיץ תפוזים ואף בוחרים לתת לילדים שאוהבים שתייה ממותקת מיץ תפוזים ולא תחליפים אחרים. כמו כן, אם כבר אזכרנו ילדים, נוסיף ונציין שכמות הסוכר שבתפוז יחסית קטנה, ועל כן אם מבקשים לספק את רצון הילדים עם שתייה ממותקת ובו בזמן מבקשים להגן עליהם מפני עודפי סוכר, הרי ששוב מיץ תפוזים מהווה את הבחירה הראויה ביותר.

 

המלצות

 

עם זאת, כמו בכול דבר אחר, גם פה מומלץ שלא להפריז, למרות היתרונות במיץ תפוזים סחוט. על כן אין להחליף את שתיית המים היומית בשתיית מיץ תפוזים- בכול זאת מדובר במיץ שמכיל סוכר. לבסוף נציין שמומלץ לבחור בחברה שמוכרת מיץ כמה שיותר טבעי, ואם סוחטים בבית, הרי שמומלץ לשתות כמה שיותר קרוב לזמן הסחיטה. 

 אולי יעניין אותך לקרוא גם על: הבריאות במיץ  אשכוליות

053-9386058